Wczytuję dane...
Model: AL POKR PR 4KIDS 40
Kod producenta: 113068
kod ean: 5906877119836
Waga produktu: 1.1000 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: AQUAEL

AQUAEL POKRYWA AKWARIOWA AQUA4KIDS 40x25cm PROSTA LED 6W

Pokrywa o wymiarach 40x25cm

Aquael AQUA4KIDS 40x25 - Klasyczna pokrywa do akwarium z oświetleniem ledowym LEDDY TUBE 6W SUNNY
Klasyczna pokrywa wykonana w technologii wtryskowej jej sztywność, trwałość i solidny wygląd. Zastosowanie elektronicznych podzespołów oświetleniowych eliminuje efekt nagrzewania się wody w zbiorniku, zapewnia płynną pracę świetlówek (eliminuje efekt migania) oraz przedłuża okres ich użytkowania.
 
  • uchylna klapka na pokarm ,
  • wypusty na węże od filtra i możliwość ich powiększenia bez utraty gwarancji
  • otwory wentylacyjne
  • specjalne kanaliki odprowadzające nadmiar wilgoci
  • oświetlenie 6W LEDDY TUBE SUNNY 6500K
  • elektroniczne stateczniki
  • oddzielny otwór do karmienia z klapką
  • pokrywa wyposażona w system uchylny "Smart Open"
  • gwarancja 24 m-ce
Pokrywy linii AQUA4KIDS zostały zaprojektowane jako seria ekonomiczna, przeznaczona do typowych zbiorników szklanych o klasycznych kształtach. Podczas ich projektowania maksymalny nacisk położono na solidność i jakość wykonania konstrukcji.

Wśród analogicznych wyrobów firm konkurencyjnych wyróżnia je przede wszystkim sposób produkcji – ich obudowy są w całości wytwarzane w technologii wtryskowej. Do niedawna rozwiązanie takie zarezerwowane było jedynie dla dużo droższych, ekskluzywnych linii pokryw.

W rezultacie nowe pokrywy AQUA4KIDS są niebywale solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania oraz mogą służyć bez obaw przez długie lata. To jednak nie wszystko - aby wyeliminować częsty problem skraplania się parującej wody i spływania jej po szybach akwarium w pokrywie umieszczono specjalny system kanałów odprowadzających nadmiar wilgoci prosto do wnętrza zbiornika. Dodatkowym atutem jest możliwość usunięcia z tylnej części pokrywy specjalnie wyprofilowanych części z tworzywa w celu swobodnego zainstalowania filtra przelewowego lub kanistrowego.

Co więcej – tak zmodyfikowana pokrywa nie traci gwarancji producenta i w serwisie AQUAEL nadal traktowana jest jako pełnoprawny produkt.

Ogromnym udogodnieniem dla użytkownika pokryw AQUA4KIDS jest zaprojektowany specjalnie dla nich opatentowany system otwierania „SmartOpen”. Opiera się on tylko na specjalnie ukształtowanych wypustkach na tylnej krawędzi pokrywy i pozwala na jej swobodne zawieszanie bezpośrednio na szybie zbiornika bez konieczności stosowania zawiasów, podpórek ani innych niewygodnych i uciążliwych dodatków.
Całości opisu nowych pokryw AQUA4KIDS dopełnia zainstalowane w ich wnętrzu nowoczesne oświetlenie spełniające europejski standard szczelności IP67 (całkowita wodoszczelność do głębokości zanurzenia 1 m przez okres jednej godziny) co w praktyce oznacza pełne bezpieczeństwo zarówno akwarysty jak i ryb nawet w przypadku zanurzenia pracującego urządzenia w wodzie.