Wczytuję dane...
Model: DAHSB-1000
kod ean: 5903424633685
Waga produktu: 1.5 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Deep Aqua Oczko

Deep Aqua HSB-1000

Uniwersalna Pompa Wody 2500l/h

Niepozorna i niezawodna konstrukcja pompy, proste rozwiązania techniczne i uniwersalność. Pompka HSB może znaleźć zastosowanie w akwariach, terrariach, małych oczkach wodnych, fontannach jak i w wielu urządzeniach codziennego użytku tj. lodówki, poidła dla kotów i psów, kostkarki do lodu, dekoracje typu wodospady.

Specyfikacja techniczna:

  • Moc: 45W
  • Wydajność: 2500 l/h
  • Maksymalna wysokość podnoszenia słupa wody: 2,5m
  • Zasilanie/długość przewodu: 230V 50Hz/4,5m
  • Wymiary: 114mm x 73mm x 93mm
  • Innowacyjny, większy niż w mniejszych modelach koszyk prefiltracyjny dający możliwość umieszczenia dodatkowej gąbki filtracyjnej - zapobiega to dostaniu się większych zanieczyszczeń do komory wirnika i zablokowaniu go
  • Średnice króćców dołączonych w komplecie: 13mm, 16mm
  • regulacja: nie

Seria pomp HSB jest bardzo popularna na polskim rynku akwarystycznym oraz oczkowym. Posiadamy w ofercie pompy o wydajności od 220l/h do nawet 5000l/h, które cechują się małymi rozmiarami, dobrą jakością wykonania i stosunkowo niską ceną.
Dzięki temu znajdują swoje zastosowanie między innymi u popularnych producentów sprzętu AGD - w kostkarkach i dystrybutorach wody w lodówkach, poidłach dla zwierząt domowych. Pompka przystosowana jest do pracy ciągłej i w pełnym zanurzeniu.

Standardowo można używać pompki do zasilania małych fontann domowych oraz ogrodowych, do napędzania niewielkich strumyków i kaskad w oczku wodnym.
Ponadto pompka sprawdzi się również do tworzenia ciekawych aranżacji w akwarium - piaskospadów, mini fontann np. w paludariach i terrariach.
Niewielkie rozmiary pozwalają na dyskretne umieszczenie pompki między skałkami czy korzeniami umożliwiając stworzenie bardzo naturalnych aranżacji.

Deep Aqua - marka powstała z pasji do akwarystyki. Rozwijając się wprowadziła na rynek wielofunkcyjne pompy wodne przeznaczone do użytku w akwarystyce oraz oczkach wodnych.

Opcjonalnie do pompy HSB-1000 można dokupić dysze fontannowe - dostępne w dwóch wydaniach: tworzących klasyczną fontanną (prysznic) oraz grzybek/kulę.

Wszystkie produkty marki Deep Aqua z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją.