Wczytuję dane...
Model: DAFP-20000
kod ean: 5903424633005
Waga produktu: 6 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Deep Aqua

Deep Aqua Pompa FP-20000

Uniwersalna Pompa Wody do Oczka Wodnego i Stawu

Niepozorna i niezawodna konstrukcja pompy, wysoka wydajność przy niedużym poborze prądu - te i wiele więcej innych zalet posiada pompa Deep Aqua serii FP, aby stać się jedną z najlepszych wyborów spośród pomp do oczek wodnych i stawów. Solidne wykonanie (obudowa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wirnik z odporną na korozję ceramiczną osią, długi kabel zasilający) pozwoli cieszyć się sprzętem przez długie lata.

Specyfikacja techniczna:

  • Moc: 150W
  • Wydajność: 20000l/h
  • Maksymalna wysokość podnoszenia słupa wody: 7m
  • Zasilanie/długość przewodu: 230V 50Hz/ 10,0m
  • Dostępne średnice króćców wylotowych: 25, 32, 38, 50mm
  • Koszyk prefiltracyjny na wlocie pompy

Najnowsza seria pomp FP marki Deep Aqua to idealne połączenie wysokiej jakości wykonania z przystępną ceną. Cicha praca, duża wydajność oraz wysokość podnoszenia wody przy zoptymalizowanej, niskiej mocy. Pompa może być wykorzystywana zarówno jako pompa obiegowa w stawie czy oczku wodnym, pompa zasilająca filtry przelewowe/ciśnieniowe w oczku, napędzania strumyków i kaskad jak i pompa fontannowa (po dokupieniu odpowiednich złączek fontannowych).

Dołączone do pompy trzy rozmiary króćców wylotowych pozwolą na zastosowanie dowolnych, popularnych średnic węża: 25mm, 32mm, 38mm, 50mm (1", 1 1/4", 1 1/2", 2").

Prostota użytkowania.
Po zakupie pompy jest ona gotowa do pracy - wystarczy podpiąć wąż, zatopić pompę w oczku i podłączyć kabel do zasilania - pompa od razu zacznie pompować wodę i zasilać filtr czy kaskadę.

Oszczędność i wytrzymałość.
Silnik pompy został skonstruowany tak, by pracować wydajnie, cicho a przy tym nie pobierając dużo energii - jest to niezwykle ważne w czasach gdy musimy dbać o jak najmniejsze zużycie prądu. W porównaniu do konkurencyjnych pomp o zbliżonej wydajności pobór mocy w przypadku serii FP jest niższy nawet o 50%!. Wykonany z wysokiej jakości materiału wirnik na osi ceramicznej przemieli zanieczyszczenia nawet do 5mm, takich jak drobny żwirek, resztki pokarmu czy pozostałe zanieczyszczenia denne.

Wszystkie produkty marki Deep Aqua z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją.