Wczytuję dane...
Model: DASWD-6000
kod ean: 5903424633609
Waga produktu: 4 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Deep Aqua Oczko

Deep Aqua Pompa SWD-6000

Uniwersalna Pompa Wody z Kontrolerem do Akwarium, Oczka Wodnego, Stawu

Niepozorna i niezawodna konstrukcja pompy, wysoka wydajność przy niedużym poborze prądu, pełna kontrola przepływu dzięki zewnętrznemu sterownikowi. Te i wiele więcej innych zalet posiada pompa Deep Aqua serii SWD, aby stać się jedną z najlepszych wyborów spośród pomp do akwarium i oczek wodnych. Solidne wykonanie (obudowa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wirnik z odporną na korozję ceramiczną osią, długi kabel zasilający) pozwoli cieszyć się sprzętem przez długie lata.

Specyfikacja techniczna:

  • Moc: 13-45W
  • Wydajność: 1800-6000l/h
  • Maksymalna wysokość podnoszenia słupa wody: 4m
  • Zasilanie/długość przewodu: DC24V / 4m
  • Wymiary (długość, szerokość, wysokość): 220mm x 104mm x 130mm
  • Kontroler na przewodzie zasilania.
  • Średnice króćców dołączonych w komplecie: 20mm, 25mm, 32mm (3/4", 1", 1 1/4")
  • Możliwość pracy w zanurzeniu jak i na wężach (pompa grawitacyjna)

Najnowsza seria pomp SWD marki Deep Aqua to idealne połączenie wysokiej jakości wykonania z przystępną ceną. Cicha praca, duża wydajność oraz wysokość podnoszenia wody przy zoptymalizowanej, niskiej mocy, 6-stopniowe sterowanie przepływu wody dzięki dołączonemu kontrolerowi. Pompa może być wykorzystywana zarówno w akwarystyce słodkowodnej oraz morskiej (do cyrkulacji wody, napędzania filtrów zewnętrznych - sumpów, do podmian wody) jak i w instalacjach wodnych w ogrodzie - tworzenie kaskad, fontann i napędzania filtrów w oczkach wodnych i stawach.

Dołączone do pompy trzy rozmiary króćców wylotowych pozwolą na zastosowanie dowolnych, popularnych średnic węża: 20mm, 25mm, 32mm (3/4", 1", 1 1/4")

Kontrola wydajności.
Dzięki dołączonemu, zewnętrznemu sterownikowi (instalowanemu na przewodzie zasilającym) do pompy użytkownik uzyskuje możliwość kontroli wydajności pompy. 6 stopni regulacji oraz specjalny tryb karmienia FEED to idealne rozwiązanie do przydomowych oczek wodnych z ozdobnymi rybami. Koniec dylematów związanych z odpowiednim doborem pompy do zasilania filtra, napędzania fontanny czy stworzenia strumyka - dzięki sterownikowi samodzielnie można dopasować przepływ uzyskując optymalny efekt. Dodatkowo wraz ze zmniejszeniem wydajności pompy następuje świetny skutek uboczny - zmniejszenie poboru mocy nawet o 70% i oszczędność w rachunkach za prąd:)
Kontroler jest prosty i bardzo intuicyjny w obsłudze - trzy przyciski sterujące (zwiększenie/zmniejszenie mocy oraz przycisk trybu karmienia FEED - symbol rybki na sterowniku) - obsługa nie sprawi problemów nawet dojrzalszym użytkownikom.

Oszczędność i wytrzymałość.
Silnik pompy został skonstruowany tak, by pracować wydajnie, cicho a przy tym nie pobierając dużo energii - jest to niezwykle ważne w czasach gdy musimy dbać o jak najmniejsze zużycie prądu. W porównaniu do konkurencyjnych pomp o zbliżonej wydajności pobór mocy w przypadku SWD jest niższy nawet o 50%!. Wykonany z wysokiej jakości materiału wirnik na osi ceramicznej przemieli zanieczyszczenia nawet do 5mm, takich jak drobny żwirek, resztki pokarmu czy pozostałe zanieczyszczenia denne. Pozwala on także na korzystanie z pompy w wodzie słonej, morskiej (również do tworzenia tzw. tężni solankowych). Dla bezpieczeństwa użytkownika pompa posiada elektroniczny czujnik zbyt niskiego poziomu wody oraz blokady wirnika - zasilanie zostanie odłączone a pompa nie podejmie pracy dopóki nie zostanie ponownie zatopiona lub wirnik - odblokowany.

Praca poza zbiornikiem.
Pompa może zostać zainstalowana również poza zbiornikiem - warunkiem koniecznym do prawidłowej pracy jest umieszczenie pompy poniżej poziomu tafli wody zbiornika i "zalania" jej przed podłączeniem do zasilania. Pompa grawitacyjnie zaciągnie wodę wężem i przepompuje na wysokość w zakresie podanym przez producenta. Dzięki temu rozwiązaniu pompę można wykorzystać do przepompowywania wody z jednego zbiornika do drugiego (np. przy podmianach wody, wypompowaniu wody np. z zalanej piwnicy).

Wszystkie produkty marki Deep Aqua z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją.