Wczytuję dane...
Model: DAHSB-950B
kod ean: 5903424633678
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Deep Aqua Oczko

Deep Aqua HSB-950B

Uniwersalna Pompa Wody 2000l/h

Niepozorna i niezawodna konstrukcja pompy, proste rozwiązania techniczne i uniwersalność. Pompka HSB może znaleźć zastosowanie w akwariach, terrariach, małych oczkach wodnych, fontannach jak i w wielu urządzeniach codziennego użytku tj. lodówki, poidła dla kotów i psów, kostkarki do lodu, dekoracje typu wodospady.

Specyfikacja techniczna:

  • Moc: 30W
  • Wydajność: 2000 l/h
  • Maksymalna wysokość podnoszenia słupa wody: 2,2m
  • Zasilanie/długość przewodu: 230V 50Hz/4,5m
  • Wymiary: 90mm x 59mm x 68mm
  • Płynna regulacja przepływu za pomocą umieszczonego na froncie pompy pokrętła dławiącego
  • Średnica dołączonych króćców: 10mm, 13mm
  • regulacja: tak

Seria pomp HSB jest bardzo popularna na polskim rynku akwarystycznym oraz oczkowym. Posiadamy w ofercie pompy o wydajności od 220l/h do nawet 5000l/h, które cechują się małymi rozmiarami, dobrą jakością wykonania i stosunkowo niską ceną.
Dzięki temu znajdują swoje zastosowanie między innymi u popularnych producentów sprzętu AGD - w kostkarkach i dystrybutorach wody w lodówkach, poidłach dla zwierząt domowych. Pompka przystosowana jest do pracy ciągłej i w pełnym zanurzeniu.

Standardowo można używać pompki do zasilania małych fontann domowych oraz ogrodowych, do napędzania niewielkich strumyków i kaskad w oczku wodnym.
Ponadto pompka sprawdzi się również do tworzenia ciekawych aranżacji w akwarium - piaskospadów, mini fontann np. w paludariach i terrariach.
Niewielkie rozmiary pozwalają na dyskretne umieszczenie pompki między skałkami czy korzeniami umożliwiając stworzenie bardzo naturalnych aranżacji.

Opcjonalnie do pompy HSB-950B można dokupić dysze fontannowe - dostępne w dwóch wydaniach: tworzących klasyczną fontanną (prysznic) oraz grzybek/kulę.

Wszystkie produkty marki Deep Aqua z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją.