Wczytuję dane...
Model: AL ULTRA FILTER 900
Kod producenta: 122605
kod ean: 5905546324786
Waga produktu: 5 kg
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: AQUAEL

AQUAEL ULTRA FILTER 900

-- Filtr zewnętrzny do akwarium 50-200L --

GRATIS OD WODNEJ KRAINY: 1KG ZEOLITU - wkład chemiczny absorbujący NH3, NO2, NO3!ULTRA FILTER to nowoczesne filtry akwariowe przeznaczone do średnich i dużych zbiorników. Zintegrowany zawór odcinający węże zapewnia wygodę obsługi i czyszczenia. Skuteczny mechanizm samoczynnego zalewania gwarantuje łatwość i wygodę uruchomienia filtra. Nowoczesny, energooszczędny silnik umożliwia wyjątkowo cichą pracę oraz niższe rachunki za energię elektryczną. AQUAEL ULTRA będą oferowane w atrakcyjnych cenach konkurencyjnych w stosunku do innych, popularnych linii filtrów dostępnych na rynku.

ULTRA FILTER to linia nowoczesnych filtrów akwariowych przeznaczonych do średnich i dużych zbiorników. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom zapewniają komfort użytkowania oraz idealną czystość wody w akwarium. Świetnie sprawdzają się w każdym rodzaju zbiornika słodkowodnego (akwarium ogólne, roślinne, naturalne, biotopowe).
Wygoda obsługi – duża ilość wkładów filtracyjnych i przemyślana konstrukcja filtra sprawiają, że nie wymaga on częstego czyszczenia. Zintegrowany zawór odcinający węże zapewnia komfort obsługi i konserwacji. Skuteczny mechanizm samoczynnego zalewania (za pomocą jednego ruchu dźwigni wbudowanej w pokrywę) gwarantuje łatwość i wygodę uruchomienia filtra.
Doskonała wydajność – szybki przepływ wody przez filtr (do 1000-1400 l/h) i duża pojemność filtra (11-16 l) w połączeniu z wysoką jakością zastosowanych wkładów filtracyjnych pozwala na uzyskanie wyjątkowo wydajnej filtracji wody nawet w akwarium o pojemności 500 l. Umożliwia to stworzenie doskonałych warunków do hodowli zwierząt i roślin akwariowych. W filtrze można stosować dowolne wkłady filtracyjne (biologiczne, mechaniczne i chemiczne). Regulacja wydajności daje możliwość łatwego dostosowania przepływu do potrzeb każdego akwarium.
Oszczędność energii elektrycznej – nowoczesny, energooszczędny silnik ULTRA FILTER zapewnia stabilny przepływ wody przez media filtracyjne oraz niższe rachunki za energię elektryczną. Zużycie energii elektrycznej to zaledwie 12,9-14,8 W!
Wyjątkowo cicha praca – ceramiczna, amortyzowana oś wirnika oraz unikalna budowa pompy wynikająca z 35-letniego doświadczenia producenta sprawiają, że praca filtra jest praktycznie niesłyszalna. Dzięki temu filtr może być eksploatowany w dowolnym pomieszczeniu, także w biurze lub sypialni.
 Produkt polski – ULTRA FILTER został zaprojektowany przez doświadczony zespół polskich konstruktorów i jest produkowany w kraju w zakładzie w Suwałkach. Stanowi to gwarancję jakości jego wykonania oraz zapewnienia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego z pełną dostępnością materiałów eksploatacyjnych (media filtracyjne, wirniki, uszczelki) i części zamiennych.
PODSTAWOWE PARAMETRY MODELU 900:
 • wydajność pompy: 1000l/h
 • moc: 12,9W
 • maksymalne podnoszenie wody: 160cm
 • wymiary (szerokość x głębokość x wysokość): 27cm x 29cm x 37cm
 • średnica węży: 16/22mm
 • pojemnośc kubełka: 11l
 • pojemność kosza filtracyjnego: 1,9l
 • liczba koszy filtracyjnych: 3szt
 • dodatkowe informacje: regulacja wydajności, regulacja kierunku wylotów wody, kompletny zestaw przyłączeniowy (plug&enjoy), system automatycznego zalewania, media filtracyjne w zestawie (mechaniczne, biologiczne)
 • GRATIS OD WODNEJ KRAINY: 1KG ZEOLITU - wkład chemiczny absorbujący NH3, NO2, NO3!
 • 24 miesiące gwarancji producenta