Wczytuję dane...
Model: LE-PS-618
kod ean: 5903424634569
Waga produktu: 0.6 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 23 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Leecom

Leecom Filtr Wewnętrzny PS-618 8W 650L/H

Filtr ten ma wszelkie cechy jakich oczekuje profesjonalny akwarysta ze sporym doświadczeniem, a do tego jest zbudowany tak, aby początkujący wiedział jak się nim posługiwać. Kapitalna, modułowa budowa komory filtracyjnej, regulacja kierunku wylotu, nasadka ze zwężką Venturiego dla dodatkowego napowietrzania wody, duża gąbka filtracyjna zamknięta w estetycznym pojemniku. To nie wszystkie, ale z pewnością najważniejsze, zalety tego filtra.

Najważniejsze zalety filtra:

  • prosta obsługa
  • do akwarium 40-120l
  • duża gąbka filtracyjna
  • regulacja kierunku wylotu wody
  • napowietrzanie
  • prosta obsługa

Jeden filtr, który łączy wszystkie potrzeby akwarysty. Holistycznie dba nie tylko o klarowność wody, ale i jej prawidłowe napowietrzenie i filtrację biologiczną. Pomimo swojej wielozadaniowości filtr jest zbudowany tak, aby każdy kto nigdy nie miał do czynienia z akwarystyką poradził sobie z jego instalacją oraz pielęgnacją.

W zestawie wkład mechaniczno-biologiczny w postaci gąbki o średniej gradacji (przepuszczalności).

Pojemnik na gąbkę ułatwi czyszczenie filtra lub wymianę wkładów (bez ściskania gąbki z której wypłyną wszystkie zanieczyszczenia). Ponadto po skróceniu gąbki do pojemnika można dodatkowo dołożyć inne media filtracyjne takie jak ceramika, zeolit czy węgiel aktywny - w zależności od potrzeb.

Zestaw napowietrzania:
Do kompletu dołożony jest wężyk doprowadzający powietrze i zaworek regulujący wydajność napowietrzania. Zastosowanie zwężki Venturiego zastępuje stosowanie dodatkowej formy napowietrzania w formie oddzielnego brzęczyka.

Wylot wody - obracany o 180 stopni pozwoli zainstalować filtr również w rogu akwarium i dostosować wylot wody w kierunku wybranym przez użytkownika.

Dane techniczne:
- do akwarium 40-120l
- wydajność: 650l/h
- pobór mocy: 8W
- wymiary: 10x6x18 cm

Wszystkie produkty marki Leecom pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji i objęte są 24 miesięczną gwarancję producenta.