Wczytuję dane...
Model: LE-AQ-202
kod ean: 5903424634804
Waga produktu: 0.4 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 23 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Leecom

Leecom Napowietrzacz AQ-202 90L/H

Napowietrzacz AQ-202 to estetycznie wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły napowietrzacz przeznaczony do akwariów o pojemności do 90l.

Charakteryzuje się niskim zużyciem energii oraz stałym ciśnieniem tłoczenia powietrza, dzięki czemu zapewnia długą i niezawodną pracę. Zużycie energii na poziomie 1,5W sprawia że koszty eksploatacji urządzenia są praktycznie nieodczuwalne na rachunku za energię.

W napowietrzaczu nie zastosowano żadnych elementów olejowych dzięki czemu tłoczone powietrze jest idealnie czyste. Pracę napowietrzacza można regulować za pomocą dostępnego do nabycia oddzielnie zaworka (zainstalowanego na wężyku) bez obaw o przegrzanie czy uszkodzenie sprzętu.

Gumowe nóżki użyte w urządzeniu tłumią wibracje jednocześnie zapewniając cichą i płynną pracę. Niewielkie rozmiary urządzenia pozwolą ukryć go w pobliżu akwarium lub w szafce pod/przy akwarium.

Napowietrzacz jest niezwykle cichy co pozwala na instalację nawet w sypialni czy pokoju dziecka bez zaburzania ciszy nocnej.

Parametry techniczne:

  • Moc: 1,5W
  • Przepływ: 1,5l/min (90l/h)
  • Ciśnienie max: 0,012 Mpa
  • Ilość wyjść: 1
  • Wymiary: 9x6x5 cm
  • Dedykowane akwarium: 10-90l

Wszystkie produkty marki Leecom pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji i objęte są 24 miesięczną gwarancję producenta.