Wczytuję dane...
Kod producenta: AS BIO ECO-BASE 14L
kod ean: 5904473214825
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 14.00 PLN

BIO ECO BASE doskonale nadaje się do filtracji biologicznej. Wysoka porowatość ceramiki zapewnia bardzo dużą powierzchnię filtracyjną do rozwoju pożytecznych bakterii. Bakterie te oczyszczają wodę z amoniaku i azotanu. BIO ECO BASE charakteryzuje się także dużą wydajnością w procesie redukcji azotynów.

BIO ECO BASE można stosować w akwariach słodkowodnych i morskich, jak również w oczkach wodnych.Wymiary: średnica 40 mm i wysokości 40 mm.

Otwarta porowatość w dużym stopniu zapewnia doskonała cyrkulację wody i mniejsze zapychanie. Dzięki otwartym porom stary martwy bio-film jest łatwo wypłukiwany z medium.

Bio Eco-Base należy przepłukać przed zastosowaniem, aby usunąć zanieczyszczenia. Następnie umieścić w koszach filtracyjnych.

Zalety:

  • Bardzo duża powierzchnia zapewniająca korzystny wzrost bakterii
  • Analiza powierzchni metodą BET określiła efektywną powierzchnię Bio Eco-Base na poziomie 2250m2/litr, znacznie przewyższając inne biologiczne media dostępne na rynku.
  • Zaprojektowany i przeznaczony do eliminacji amoniaku i azotanów, minimalizuje azotany.
  • Właściwości Bio Eco-Base oferują najlepsze warunki do rozwoju i kolonizacji kultur bakterii, które usuwają amoniak i azotany z akwarium.
  • Otwarta porowatość i ultra duża powierzchnia maksymalnie wspierają korzystne kultury bakterii, nawet przy dużych ilościach ryb.
  • Może być używany bezpośrednio w zbiorniku głównym, w filtrach kubełkowych, w sumpie lub w różnych typach filtrów,  w tym w filtrach zawieszanych, filtrach zraszających lub innych…