Wczytuję dane...
Model: HI PONDSTABIL 25L
kod ean: 5906874772317
Waga produktu: 25 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: HYDROIDEA

HYDROIDEA PondStabil 25L


-- Naturalny i bezpieczny preparat podnoszacy twardość węglanową KH oraz stabilizujący PH wody. Zapewnia optymalne warunki do rozwoju pozytecznych bakterii--

HYDROIDEA to firma projektowo-wykonawcza specjalizująca się w obszarze budownictwa hydrotechnicznego, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów specjalistycznych. Pierwszy polski producent unikalnych na skalę światową preparatów biologicznych, środków ekologicznych oraz naturalnych mieszanek minerałów i złóż do stawów, oczek i innych zbiorników wodnych. Firma jest jednocześnie dostawcą nowoczesnych urządzeń i rozwiązań filtracyjnych, wpisujących się w nurt proekologiczny.

Ponad 15 lat doświadczenia w zakresie utrzymania i eksploatacji zbiorników wodnych oraz ekspercka wiedza techniczna zaowocowały produktami bezpiecznymi dla środowiska, idealnie dopasowanymi do potrzeb klientów.
PondStabil

 
PondStabil to produkt naturalnego pochodzenia, wpływający na twardość węglanową wody w zbiornikach wodnych, oczkach wodnych i stawach kąpielowych. Zwiększa wartość KH wody w stawie, utrzymuje wymagany poziom pH i podtrzymuje prawidłowe parametry chemiczne wody w celu zapewnienia optymalnych warunków do rozwoju pożytecznych bakterii.


 
Preparat PondStabil:

  •         W 100% ekologiczny;
  •         Bezpieczne zwiększanie wartości KH wody;
  •         Zapewnienie optymalnych warunków do rozwoju mikroorganizmów;
  •         Jest uniwersalny – może być stosowany we wszystkich rodzajach zbiorników wodnych;
  •         Działa bardzo szybko, a efekt widoczny jest natychmiast;
  •         Jest naturalny i bezpieczny dla życia biologicznego;
  •         Brak zagrożeń wynikających z przedawkowania preparatu;
  •         Łatwy w użyciu – dozowanie dostosowane jest do każdego rodzaju zbiornika wodnego


Sposób aplikacji: Ustal wartość KH wody w zbiorniku wodnym. Jeżeli wartość KH jest mniejsza niż 100 mg/l (5,5 KH), należy dodawać preparatu PondStabil, aż do momentu uzyskania wartości wyższej niż 100 mg/l. Optymalny poziom węglanu wapnia w wodzie stawowej wynosi 120 mg/l (6,7 KH).

PondStabil to naturalne źródło jonów dwuwęglanowych odpowiedzialnych za utrzymywanie wartości pH na stałym poziomie. Preparat zapewnia również stabilne środowisko dla aktywności bakterii w wodzie stawowej.


PondStabil działa naturalnie, łagodnie podnosząc wartość KH wody stawowej. Pomaga utrzymać stałą wartość KH za każdym razem, gdy zbiornik, oczko wodne lub staw kąpielowy jest napełniany nową wodą.


PondStabil najlepiej jest aplikować w pobliżu pompy lub układu cyrkulacji, aby zapewnić odpowiednie wymieszanie substancji z wodą. Można też rozlać go równomiernie na całej powierzchni oczka wodnego.


Regularne stosowanie preparatu PondStabil pomaga ustabilizować wartość KH wody, co pomaga w stworzeniu właściwych warunków do pracy filtra biologicznego i dobrze wpływa na samopoczucie ryb.


Preparat działa skutecznie w każdych warunkach. Pomaga w odbudowie zniszczonych roślin wodnych i osłabionym rybom w powrocie do zdrowia.