-
Zalaczniki bezpieczenstwa
Załczniki do produktuZałaczniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.AQUANETTA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
DYFUZOR NABĄBLACZ MAŁY MAZANY
-- SUPER MGIEŁKA W AKWARIUM --
Nabąblacz służy do wprowadzania do akwarium powietrza lub dwutlenku węgla. Dzięki technologii Aquanox polegającej na przepuszczaniu gazu przez element z węgla drzewnego, uzyskuje się niespotykane dotąd rozdrobnienie bąbelków przy niespotykanej trwałości. Dzięki ceramicznej obudowie o naturalnym wyglądzie, nabąblacz może być łatwo wkomponowany w wystrój akwarium. W przypadku zakamienienia (do czego dochodzi rzadko), regeneracja urządzenia jest bardzo prosta i możliwa do wykonania nawet bez wyjmowania z akwarium (sposób polecany tylko doświadczonym akwarystom).
Nabąblacz to
- superdrobne bąbelki powietrza lub CO2
- estetyczny, nietechniczny wygląd
- wysoka odporność na zakamienienie
- możliwość regeneracji
Rozmiary podane są na jednym ze zdjęć.
Wielkość elementu węglowego: 30 x 30 mm. Wymiary te mogą się różnić o 10% w zależności od egzemplarza.
Są to naturalne barwy powstałe ze zmieszania różnych rodzajów gliny specjalnie selekcjonowanej ze złóż w Polsce i Czechach. Korpus nie jest w żaden sposób szkliwiony.
Doprowadzenie gazu: wężyk silikonowy, o dobrej rozciągliwości. Nie ulega wulkanizacji i bezterminowo zachowuje dobrą szczelność.
Dno nabąblacza: powleczone silikonem w celu zabezpieczenia przed zarysowaniem dna akwarium
Uwaga!
- ze względu na to, że każdy z produktów wykonywany jest ręcznie, wymiary mogą różnić się od podanych wyżej o 10% w zależności od egzemplarza
- z tego samego powodu, każdy produkt może mieć inny wygląd, w szczególności inny przebieg i zagęszczenie pasm gliny, położenie i kształt okienek, itp
Film z pracy nabąblacza: