Wczytuję dane...
Model: LE-IF-731
kod ean: 5903424634842
Waga produktu: 0.25 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 23 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Leecom

Leecom Filtr Gąbkowy IF-731 do 25L

Alternatywny do filtra Happet U-Jet 03 filtr wewnętrzny gąbkowy napędzany powietrzem lub turbiną.

Idealnie nadaje się do małych akwariów, krewetkariów lub nano akwariów. Dwie duża gąbki filtracyjne zapewniają filtrację mechaniczną, jednocześnie są idealnym siedliskiem dla bakterii nitryfikacyjnych zapewniając filtrację biologiczną.

Filtr idealnie pasuje do akwarium o pojemności do 25L

Filtra można używać w akwarium na trzy sposoby:

  • z pompką do napowietrzania jako samodzielna filtracja
  • z filtrem zewnętrznym kubełkowym jako prefiltr (uniemożliwia zassanie małych krewetek oraz rybek ponadto wydłuża pracę kubełka wyłapując wszelkie mechaniczne zanieczyszczenia)
  • z pompką (turbiną) wewnętrzną podłączoną bezpośrednio do filtra (zapewnia bardzo wydajną filtrację mechaniczną i biologiczną)

Filtr w szczególności dedykowany jest do akwariów hodowlanych z krewetkami.

Filtrów z rodzaju E-Jet jak i U-Jet używamy w naszych krewetkariach z bardzo dobrymi efektami. Woda jest dokładnie oczyszczona poprzez gęstą gąbkę a krewetki mają dodatkowe miejsce do żerowania.

Parametry techniczne:

  • Wymiary gąbek: dł. 8cm, śr. 5cm - 1szt
  • Długość rurki: 13 - 14 cm
  • Wielkość akwarium: do 25L
  • Wylot wody: spłaszczona rurka z regulacją 360st.
  • Montaż: na dwóch solidnych przyssawkach

W odróżnieniu od konkurencyjnych produktów filtry marki Leecom są szczelnie spakowane przez producenta w zgrzewanym blistrze, a nie jak w przypadku innych marek - z dostępem do wygodnego wysunięcia filtra z opakowania. Jest to szczególnie ważne w przypadku akwarystyki - zapobiega to dostaniu się do wody niepożądanych bakterii, roztoczy i innych zabrudzeń mechanicznych.
Wszystkie produkty marki Leecom pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji i objęte są 24 miesięczną gwarancję producenta.