Wczytuję dane...
Model: AL ACTI CIHLID 100
Kod producenta: 100813
kod ean: 5905546028424
Waga produktu: 0.1 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: AQUAEL

Aquael Acti Cichlid 100ml
---  ACTI Cichlid - pokarm dla pyszczaków, pielęgnic w płatkach 100ml ---

Pokarm ACTI to nowa jakość -  pokrywa zapotrzebowanie ryb na wszystkie składniki odżywcze.

Do popularnych ryb akwariowych należą tzw. „pyszczaki" zamieszkujące wielkie jeziora Wschodniej Afryki: Malawi, Tanganikę i Wiktorię. Większość z nich należy do zwierząt niebywale ruchliwych. Taki tryb życia wymaga dużych ilości energii, która może być dostarczona tylko z odpowiednim pokarmem. ACTI CICHLID i CICHLIDGRAN zostały opracowane specjalnie z myślą o potrzebach pyszczaków.

ACTI CICHLID i CICHLIDGRAN zawierają lekkostrawne, naturalne składniki pochodzenia zwierzęcego, takie jak plankton, larwy owadów i mączka rybna oraz roślinnego: glony, soja i kiełki zbóż. W krótkim czasie dostarczają one rybom dużych ilości energii, niezbędnej do szybkiego pływania. Dodatek substancji balastowych wpływa korzystnie na pracę jelit ryb i chroni je przed groźnymi chorobami, takimi jak bloat i posocznica.

Pokarm ACTI CICHLID ma postać delikatnych płatków pływających po powierzchni wody i stopniowo opadają na dno. Pokarm ACTI CICHLIDGRAN oznacza się identycznym składem, ale ma formę opadających na dno granulek.