Wczytuję dane...
Model: AL LTJ RETRO 18W SUN
Kod producenta: 114515
kod ean: 5905546304016
Waga produktu: 3.0000 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: AQUAEL

AQUAEL Retrofit Leddy Tube 18W SUNNY 105 CM

Wymienny moduł oświetleniowy LEDDY TUBE RETROFIT wykorzystujący nowoczesną technologię diod LED


Świetlówka LED Retrofit 18W. Rzeczywista długość świetlówki 18W RETROFIT SUNNY to 105cm.
Długość adaptera wraz z modułem przyłączeniowym(t5 lub t8) 16cm.

Wymienne moduły oświetleniowe LEDDY TUBE RETRO FIT wykorzystują nowoczesną technologię diod LED. W rezultacie emitując tą samą ilość światła co tradycyjne świetlówki  zużywają o połowę mniej energii pozwalając na zaoszczędzenie znacznych kwot na rachunkach za energię elektryczną oraz dbając o środowisko naturalne.

Dodatkowym atutem LEDDY TUBE RETRO FIT  jest długowieczność, w przeciwieństwie do tradycyjnych świetlówek, których wydajność świetlna spada po roku użytkowania o połowę. Mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności wymiany, co pozwala na zaoszczędzenie dodatkowych kwot pieniędzy.

Moduły LEDDY TUBE RETRO FIT są bardzo proste w instalacji. Do każdego modelu dołączone są specjalne adaptery umożliwiające jego zainstalowanie w dowolnej oprawie oświetleniowej. Umożliwiają one łatwe i szybkie zwiększenie ilości oświetlenia w akwarium i dostosowanie go do potrzeb rosnących w nim bardziej wymagających roślin.

W ofercie LEDDY TUBE RETRO FIT  znajdują się dwa typy oświetlenia: SUNNY - 6500K oraz PLANT 8000K.

Belki SUNNY emitują światło o temperaturze 6500 K i widmie zbliżonym do światła dziennego. Zapewniają odwzorowanie naturalnych barw ryb i roślin. Oba rodzaje belek można ze sobą dowolnie łączyć tworząc światło mieszane.

Dzięki nowemu oświetleniu akwarium jest wspaniale oświetlone zużywając przy tym minimalną ilość energii i obniżając tym samym nasze rachunki ze energię elektryczną.

Do każdej wielkości akwarium przeznaczony jest oddzielny moduł  odpowiedniej  długości i mocy.
Moduły LEDDY TUBE RETRO FIT to przełom w akwarystycznej technice oświetleniowej. Mają postać klasycznej świetlówki o długości od 435 mm  do 1265 mm  - przystosowane do zbiorników o szerokości odpowiednio od 50 do 150cm.

Wszystkie lampy oświetleniowe odznaczają się wodoszczelnością - posiadają standard IP67, co oznacza, że nawet w razie przypadkowego zanurzenia podczas pracy w zbiorniku nie stanowią najmniejszego zagrożenia dla zamieszkujących go zwierząt ani dla akwarysty.

 Podstawowe zalety belki LEDDY TUBE RETRO FIT
 
  • Wyjątkowo energooszczędna tylko
  • Podkreśla naturalne kolory roślin i ryb
  • Łatwy i szybki montaż.
  • Pełne bezpieczeństwo stosowania.
  • Bardzo długa żywotność bez utraty parametrów.
  • Wysoka jakość wykonania.
  • Gwarancja 24 miesięce

 
Wszystko to sprawia że lampy LEDDY - AQUAEL są cenione na naszym rynku przez najlepszych AKWARYSTÓW