Wczytuję dane...
Model: GAŁĘZATKA LIGNIT
kod ean: 5903424636693
Waga produktu: 0.2 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 23 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Aquaplanet

GAŁĘZATKA CLADOPHORA NA LIGNICIE
SUPER OZDOBA NA TRAWNICZEK DO KREWETKARIUM

GAŁĘZATKA CLADOPHORA piękna roślina nadająca się do każdego akwarium. Jej ciemna zieleń pięknie komponuje się z innymi roślinami w akwarium. Tempo wzrostu wolne, szybki wzrost nie jest jednak konieczny ponieważ ilość zaszczepiona na lignicie jest bardzo duża, co widać na zdjęciach :) Roślina oprócz swoich walorów wizualnych jest bardzo pożyteczna, ponieważ pochłania azotany oraz fosforany.

Kupując u nas dostajecie Państwo gałęzatkę zaszczepioną na odpowiednio przygotowanym lignicie. Jego wielkości to mniej więcej 4-5 cm długości oraz 3-5 cm szerokości.

Lignit to doskonały element dekoracyjny do akwarium, już w niewielkich ilościach, stabilizuje PH  oraz poprzez uwalnianie związków humusowych doskonale wpływa na chemię wody. Ponadto rośliny na lignicie bardzo ładnie się przyjmują oraz rosną dużo szybciej niż zaszczepione na kokosach lub kamieniach.

Przygotowane przez nas ozdoby są gotowe do włożenia do akwarium, do dnia wysyłki przebywają pod nadzorem krewetek które dbają o ich czystość, co można zobaczyć na załączonych zdjęciach :)

Na zdjęciach można zobaczyć gałęzatkę zaraz po zaszczepieniu oraz po upływie kilku tygodni.