Wczytuję dane...
Model: GX ZESTAW 3W1
kod ean: 5903462006656
Waga produktu: 3 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 23 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Gamix

GAMIX ZESTAW DO MYCIA BASENU 3w1

Profesjonalny zestaw do mycia i czyszczenia basenu z gąbką

GAMIX POOL CARE 3w1 - to profesjonalny zestaw do mycia i czyszczenia basenu z gąbką, zawiera dwa aktywne środki do utrzymywania czystości w basenie: odkamieniacz, odtłuszczacz oraz gąbkę.

Informacje:

  • Dwa preparaty: Clear Pool - odtłuszczacz, Clear Pool - odkamieniacz.
  • Opakowania o objetości 500ml
  • Skuteczne preparaty czyszczące
  • W zestawie gąbka do mycia

Zestaw GAMIX pool care 3w1 zawiera w sobie dwa skuteczne środki do utrzymywania należytej czystości basenu, oraz gąbkę do mycia. 

Clear Pool 1 (odkamieniacz) - żel przeznaczony do odkamieniania i usuwania osadów wapiennych ze ścian niecek basenów, skimmerów, schodów, poręczy wykonanych z tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej. Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość żelu na mytą powierzchnię, pozostawi na 15 minut. Umyj ją przy pomocy załączonej w zestawie gąbki. Spłucz wodą. W razie potrzeby powtórz czynność.

Clear Pool 2 (odtłuszczacz) - żel przeznaczony do usuwania tłustych osadów powstałych na lini wody ścian niecek basenów. Sposób użycia: Spuść wodę z basenu poniżej poziomu mycia. Nanieś niewielką ilość żelu na mytą powierzchnię, pozostaw na 5 minut. Umyj ja przy pomocy załączonej do zestawu gąbki.

Dzięki specjalnemu zestawowi przeznaczonemu do mycia basenu można osiągnąć zdumiewający efekt wyczyszczenia elementów basenu i cieszyć się zdrową i przyjemną kąpielą.

Oferowane przez nas środki chemii basenowej spełniają rygorystyczne normy jakościowe oraz bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami: TUV i AURAECO.

Dzięki niemu korzystanie z basenu staje się bezpieczniejsze i nie naraża na zakażenia drobnoustrojami. Jednocześnie woda staje się świeższa i sprawia przyjemniejsze wrażenie.

Łatwy w użyciu i dozowaniu. Szczegółowy opis sposobu użycia i dozowania znajduje się na opakowaniu.
 

Woda w basenie powinna być źródłem dobrego samopoczucia i zdrowia, a zatem musi być bezpieczna dla korzystających.