Wczytuję dane...
Model: GX ALGA OFF 1L
kod ean: 5903462003686
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Gamix

GAMIX ANTYGLON ALGA OFF 1L

Profesjonalna chemia basenowa w trosce o Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Najwyższej jakości profesjonalny środek o działaniu glonostatycznym to doskonały wybór jeśli szukasz dobrego środka do Twojego basenu. Chemia basenowa żeby spełniała swoje zadanie jak należy nie może być słabej jakości ponieważ nie będzie działać jak należy i problemy z wodą będą cały czas występowały.

Preparat ALGA OFF przeznaczony jest do zwalczania glonów, bakterii i wirusów w basenach kąpielowych. Środek ma silne działanie niszczące glony, bakterie  i wirusy, oraz zapobiega ich powstawaniu. Stosowanie preparatu ALGA OFF poprawia klarowność wody. Łatwy w użyciu i dozowaniu. Szczegółowy opis sposobu użycia i dozowania znajduje się na opakowaniu.

Woda w basenie powinna być źródłem dobrego samopoczucia i zdrowia, a zatem musi być bezpieczna dla korzystających.

Dlatego już dziś wybierz środek wysokiej jakości!

PŁYN

Zastosowanie produktu gwarantuje uzyskanie efektu glonostatycznego po 10 minutach od podania. Preparat ze względu na formę płynu dozuje się bezpośrednio do basenu.

DAWKOWANIE

  • dawka szokowa od 260ml-400ml na 1m3 wody raz na dobę do ustąpienia zakażenia

  • zapobiegawczo 90ml na 1 m3 2 razy w tygodniu

Pompa po zastosowaniu powinna być włączona przez minimum 12 godzin.

BEZPIECZEŃSTWO

Jest to profesjonalny środek chemiczny i przy stosowaniu zgodnym z instrukcją zawartą na opakowaniu jest całkowicie bezpieczny dla kąpiących się osób. Środek posiada Światowy Certyfikat Jakości ISO:9001 co gwarantuje bezpieczeństwo.

EFEKTY

Antyglon Alga Off, zapewnia utrzymanie wody w dobrej kondycji. Ciągłe stosowanie środka pozwoli uniknąć pojawienia się nieprzyjemnych śliskich ścian i podłogi basenu. Dzięki temu korzystanie z basenu staję się bezpieczne i nie naraża na zakażenia drobnoustrojami. Jednocześnie woda jest świeższa i sprawia przyjemniejsze wrażenie przez długi czas.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Środek należy stosować wieczorem po zakończeniu kąpieli dla lepszego efektu pompa powinna być włączana.