Wczytuję dane...
Model: AL LT RETRO 18W MARI
Kod producenta: 114580
kod ean: 5905546304009
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: AQUAEL

AQUAEL Retrofit Leddy Tube 18W MARINE 115-120 CM

Wymienny moduł oświetleniowy LEDDY TUBE RETROFIT wykorzystujący nowoczesną technologię diod LED


Świetlówka LED Retrofit 18W. Rzeczywista długość świetlówki 18W RETROFIT SUNNY to 105cm.
Długość adaptera wraz z modułem przyłączeniowym(t5 lub t8) 16cm.

Wymienne moduły oświetleniowe LEDDY TUBE RETRO FIT wykorzystują nowoczesną technologię diod LED. W rezultacie emitując tą samą ilość światła co tradycyjne świetlówki  zużywają o połowę mniej energii pozwalając na zaoszczędzenie znacznych kwot na rachunkach za energię elektryczną oraz dbając o środowisko naturalne.

Dodatkowym atutem LEDDY TUBE RETRO FIT  jest długowieczność, w przeciwieństwie do tradycyjnych świetlówek, których wydajność świetlna spada po roku użytkowania o połowę. Mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności wymiany, co pozwala na zaoszczędzenie dodatkowych kwot pieniędzy.

Moduły LEDDY TUBE RETRO FIT są bardzo proste w instalacji. Do każdego modelu dołączone są specjalne adaptery umożliwiające jego zainstalowanie w dowolnej oprawie oświetleniowej. Umożliwiają one łatwe i szybkie zwiększenie ilości oświetlenia w akwarium i dostosowanie go do potrzeb rosnących w nim bardziej wymagających roślin.

W ofercie LEDDY TUBE RETRO FIT  znajdują się dwa typy oświetlenia: SUNNY - 6500K oraz PLANT 8000K.

Belki SUNNY emitują światło o temperaturze 6500 K i widmie zbliżonym do światła dziennego. Zapewniają odwzorowanie naturalnych barw ryb i roślin. Oba rodzaje belek można ze sobą dowolnie łączyć tworząc światło mieszane.

Dzięki nowemu oświetleniu akwarium jest wspaniale oświetlone zużywając przy tym minimalną ilość energii i obniżając tym samym nasze rachunki ze energię elektryczną.

Do każdej wielkości akwarium przeznaczony jest oddzielny moduł  odpowiedniej  długości i mocy.
Moduły LEDDY TUBE RETRO FIT to przełom w akwarystycznej technice oświetleniowej. Mają postać klasycznej świetlówki o długości od 435 mm  do 1265 mm  - przystosowane do zbiorników o szerokości odpowiednio od 50 do 150cm.

Wszystkie lampy oświetleniowe odznaczają się wodoszczelnością - posiadają standard IP67, co oznacza, że nawet w razie przypadkowego zanurzenia podczas pracy w zbiorniku nie stanowią najmniejszego zagrożenia dla zamieszkujących go zwierząt ani dla akwarysty.

 Podstawowe zalety belki LEDDY TUBE RETRO FIT
 
  • Wyjątkowo energooszczędna tylko
  • Podkreśla naturalne kolory roślin i ryb
  • Łatwy i szybki montaż.
  • Pełne bezpieczeństwo stosowania.
  • Bardzo długa żywotność bez utraty parametrów.
  • Wysoka jakość wykonania.
  • Gwarancja 24 miesięce

 
Wszystko to sprawia że lampy LEDDY - AQUAEL są cenione na naszym rynku przez najlepszych AKWARYSTÓW